O nas

Cześć!

Mam na imię Jonasz i jestem założycielem marki Momentic. Chciałbym Wam przybliżyć początki marki i opowiedzieć o samym Pamiętniku, który dla Was stworzyliśmy wraz z grupą moich przyjaciół.

Pomysł na Pamiętnik Momentic zrodził się kilka tygodni po tym jak moja bratowa zaszła w wyczekiwaną ciążę. Z racji zbliżającego się terminu rozwiązania oraz jej 29. urodzin – ruszyłem w poszukiwaniu prezentu z tej okazji. Ciężko było mi znaleźć coś odpowiedniego w galeriach handlowych, które odwiedziłem.

Z racji, że zawsze byłem zwolennikiem oryginalnych prezentów i łapania chwil za pomocą zdjęć – zabrałem się za stworzenie albumu, który widziałem jako idealną pamiątkę dla niej i dla jej córeczki, gdy dorośnie.

Moim pomysłem podzieliłem się z moimi przyjaciółmi – Asią, Oliwią i Michałem. Byli zachwyceni. W ten sposób każdego wieczora – przez 2 miesiące siedzieliśmy do późnych godzin projektując. Tak właśnie powstał “Nasz Pamiętnik Skarbie”, pod którym wszyscy podpisujemy się obiema rękami. Stworzony z miłością, z myślą, aby służył naszym bliskim i był dopracowany w każdym calu. Ostateczna wersja książki tak nam się spodobała, że zdecydowaliśmy się nim z Wami podzielić.

Mamy ogromną nadzieję, że uzupełnianie albumu wywoła u Was podobne emocje, jak u nas. Tego Wam z całego serca życzymy ❤️